עמוד הבית Capacitor CL10F104ZBNC
CL10C2R2BBNC
Back to products
CL10F104ZBNC
0805 size, 100nF (0.1µF), ±10% tolerance, 50V, ceramic capacitor.
Quantity In Stock
8000
Manufacture
SAMSUNG
Add to wishlist
Add to quote loading
מק"ט: CL10F104ZBNC קטגוריה: Capacitor תגיות: ±10% tolerance, 0805 size, 100nF (0.1µF), 50V, ceramic capacitor., CL10F104ZBNC
תיאור