עמוד הבית Capacitor GRM216R71E223KA01D
Back to products
G6H-2F 5 VDC
GRM216R71E223KA01D
22 nF, 25V, X7R, 1206 SMD ceramic capacitor.
Quantity In Stock
320
Manufacture
MURATA
Add to wishlist
Add to quote loading
מק"ט: GRM216R71E223KA01D קטגוריה: Capacitor תגיות: 1206 SMD ceramic capacitor., 22 nF, 25V, GRM216R71E223KA01D, X7R
תיאור