עמוד הבית MOSFET IXTQ69N30P
854660
Back to products
RC28F320J3A110
IXTQ69N30P
N-channel, 300V, 69A, 0.02Ohm, TO-264.
Quantity In Stock
5
Manufacture
IXYS
Add to wishlist
Add to quote loading
מק"ט: IXTQ69N30P קטגוריה: MOSFET תגיות: 0.02Ohm, 300V, 69A, IXTQ69N30P, N-channel, TO-264.
תיאור