עמוד הבית Inductor LEM2520T1R5J
TCKIE685CT
Back to products
PF2512FKF070R01L
LEM2520T1R5J
1.5uH, 800mA, 70mOhm, 1008, SMD power inductor.
Quantity In Stock
2000
Manufacture
TAIYO YUDEN
Add to wishlist
Add to quote loading
מק"ט: LEM2520T1R5J קטגוריה: Inductor תגיות: 1.5uH, 1008, 70mOhm, 800mA, LEM2520T1R5J, SMD power inductor.
תיאור