עמוד הבית Digital Potentiometer MCP45HV51-502E/ST
MAX4564EKA+T
Back to products
TPS22990NDML
MCP45HV51-502E/ST
256-position, 5kOhm, non-volatile digital potentiometer, 4.5V to 8.5V, TSSOP-14.
Quantity In Stock
33
Manufacture
IMICROCHIP TECHNOLOGY
INC.
Add to wishlist
Add to quote loading
מק"ט: MCP45HV51-502E/ST קטגוריה: Digital Potentiometer תגיות: 256-position, 4.5V to 8.5V, 5kOhm, MCP45HV51-502E/ST, non-volatile digital potentiometer, TSSOP-14.
תיאור