עמוד הבית Inductor PIGA12100F-R47MSR
PIBA10050F-1R0MSR
Back to products
SRR6040A-150M
PIGA12100F-R47MSR
0.47uH, 6.4A, 9mOhm, shielded, SMD power inductor.
Quantity In Stock
7592
Manufacture
Cyntec
Add to wishlist
Add to quote loading
מק"ט: PIGA12100F-R47MSR קטגוריה: Inductor תגיות: 0.47uH, 6.4A, 9mOhm, PIGA12100F-R47MSR, shielded, SMD power inductor.
תיאור