עמוד הבית Inductor PIHA041B-4R7MSIA
PIZA061B-100MD
Back to products
PIKA32251B-R47MSR
PIHA041B-4R7MSIA
4.7uH, 1.8A, 35mOhm, shielded, SMD power inductor.
Quantity In Stock
1000
Manufacture
Cyntec Co. Ltd
Add to wishlist
Add to quote loading
מק"ט: PIHA041B-4R7MSIA קטגוריה: Inductor תגיות: 1.8A, 35mOhm, 4.7uH, PIHA041B-4R7MSIA, shielded, SMD power inductor.
תיאור