עמוד הבית Inductor PIJA20160H-R47MSR
PIJD1608FE-R47MIR
Back to products
LQE2MENR68MG0L
PIJA20160H-R47MSR
0.47uH, 4.5A, 15mOhm, shielded, SMD power inductor.
Quantity In Stock
2952
Manufacture
Cyntec Co. Ltd
Add to wishlist
Add to quote loading
מק"ט: PIJA20160H-R47MSR קטגוריה: Inductor תגיות: 0.47uH, 15mOhm, 4.5A, PIJA20160H-R47MSR, shielded, SMD power inductor.
תיאור