עמוד הבית Inductor PIJD1608FE-R47MIR
PIKA32251B-R47MSR
Back to products
PIJA20160H-R47MSR
PIJD1608FE-R47MIR
0.47uH, 5.2A, 12mOhm, shielded, SMD power inductor.
Quantity In Stock
838
Manufacture
Cyntec Co. Ltd
Add to wishlist
Add to quote loading
מק"ט: PIJD1608FE-R47MIR קטגוריה: Inductor תגיות: 0.47uH, 12mOhm, 5.2A, PIJD1608FE-R47MIR, shielded, SMD power inductor.
תיאור