עמוד הבית Inductor PIMB062D-1R5MSU15R97
LQW15AN27NG80
Back to products
PIQA20161B-1R0MDR
PIMB062D-1R5MSU15R97
1.5uH, 4.6A, 18mOhm, shielded, SMD power inductor.
Quantity In Stock
3430
Manufacture
Cyntec Co. Ltd
Add to wishlist
Add to quote loading
מק"ט: PIMB062D-1R5MSU15R97 קטגוריה: Inductor תגיות: 1.5uH, 18mOhm, 4.6A, PIMB062D-1R5MSU15R97, shielded, SMD power inductor.
תיאור