עמוד הבית Inductor SLF7055T-4R7N3R1-3PF
298-20459-1-ND
Back to products
90B08ST
SLF7055T-4R7N3R1-3PF
4.7 µH, 3A, 3% tolerance, 7×5.5 mm SMD.
Quantity In Stock
2
Manufacture
TDK
Add to wishlist
Add to quote loading
מק"ט: SLF7055T-4R7N3R1-3PF קטגוריה: Inductor תגיות: 3% tolerance, 3A, 4.7 µH, 7x5.5 mm SMD., SLF7055T-4R7N3R1-3PF
תיאור