עמוד הבית Capacitor T491A106M006AT
CRCW0603E3163J200
Back to products
T491A226K006AT
T491A106M006AT
10uF, 6.3V, 0.8Ohm, tantalum capacitor, A case.
Quantity In Stock
57
Manufacture
Kemet-+
Add to wishlist
Add to quote loading
מק"ט: T491A106M006AT קטגוריה: Capacitor תגיות: 0.8Ohm, 10uF, 6.3V, A case., T491A106M006AT, tantalum capacitor
תיאור