עמוד הבית Crystal TB26SMD-20-12.5 32K768
1SMA5913BT3
Back to products
TB26SMD-20-12.5 32K768
32.768kHz, 12.5pF load capacitance, ±20ppm, SMD.
Quantity In Stock
3000
Manufacture
HM
Add to wishlist
Add to quote loading
מק"ט: TB26SMD-20-12.5 32K768 קטגוריה: Crystal תגיות: ±20ppm, 12.5pF load capacitance, 32.768kHz, SMD., TB26SMD-20-12.5 32K768
תיאור