עמוד הבית Inductor 1008HQ-22NXGLB
1008HQ-18NXGLB
Back to products
1008HQ-39NXGLB
1008HQ-22NXGLB
Wirewound chip inductor, 22nH, ±5%, 0.66A, 2.5 x 2.0 x 1.25mm.
Quantity In Stock
200
Manufacture
COILCRAFT
Add to wishlist
Add to quote loading
מק"ט: 1008HQ-22NXGLB קטגוריה: Inductor תגיות: ±5%, 0.66A, 1008HQ-22NXGLB, 2.5 x 2.0 x 1.25mm., 22nH, Wirewound chip inductor
תיאור