עמוד הבית Inductor 1226AS-H-2R7M=P2
AD5667RBRMZ-1
Back to products
MAX4564EKA+T
1226AS-H-2R7M=P2
2.7uH, 1.2A, 0.1Ohm, shielded, SMD power inductor.
Quantity In Stock
76
Manufacture
MURATA CORPORATION OF AMERICA
Add to wishlist
Add to quote loading
מק"ט: 1226AS-H-2R7M=P2 קטגוריה: Inductor תגיות: 0.1Ohm, 1.2A, 1226AS-H-2R7M=P2, 2.7uH, shielded, SMD power inductor.
תיאור