עמוד הבית Inductor MDWK4040T4R7MMV
LQE2MENR68MG0L
Back to products
PPAA1412FE-1R5MSR
MDWK4040T4R7MMV
4.7uH, 3.8A, 20mOhm, shielded, SMD power inductor.
Quantity In Stock
1428
Manufacture
TAIYO YUDEN
Add to wishlist
Add to quote loading
מק"ט: MDWK4040T4R7MMV קטגוריה: Inductor תגיות: 20mOhm, 3.8A, 4.7uH, MDWK4040T4R7MMV, shielded, SMD power inductor.
תיאור