עמוד הבית Thermistor TN10-2D300JT
Back to products
CRCW060315KDJNEA
TN10-2D300JT
NTC thermistor, 300 ohm, 10%, 0.25mW/°C.
Quantity In Stock
6953
Manufacture
MITSUBISHI
Add to wishlist
Add to quote loading
מק"ט: TN10-2D300JT קטגוריה: Thermistor תגיות: 0.25mW/°C., 10%, 300 ohm, NTC thermistor, TN10-2D300JT
תיאור