Home Capacitor 298D107X06R3P2T
RC0805JR-072R
Back to products
B45196H1107K209
298D107X06R3P2T
100µF, 6.3V, tantalum capacitor, D-case.
Quantity In Stock
3000
Manufacture
VISHAY
3000 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: 298D107X06R3P2T Category: Capacitor Tags: 100µF, 298D107X06R3P2T, 6.3V, D-case., tantalum capacitor
Description