Home Zener Diode BZT52C15-7-F
TMC-50-30.1%
Back to products
BZT52C15-7-F
500mW, 15V, SOD-123 package.
Quantity In Stock
154
Manufacture
DIODES INC
154 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: BZT52C15-7-F Category: Zener Diode Tags: 15V, 500mW, BZT52C15-7-F, SOD-123 package.
Description
500mW, 15V, SOD-123 package.