Home Zener Diode BZX84C12LT1G
CB3LV-3C-16M0000
Back to products
SIT2024BA-S3-18E-25
BZX84C12LT1G
12V, 0.5W, SOD-123 package.
Quantity In Stock
2902
Manufacture
ON Semiconductor
2902 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: BZX84C12LT1G Category: Zener Diode Tags: 0.5W, 12V, BZX84C12LT1G, SOD-123 package.
Description
12V, 0.5W, SOD-123 package.