Home Zener Diode BZX84C5V6LT1G
Back to products
BZX84C5V6LT1G
5.6V Zener diode, 200mW, SOT-23 package.
Quantity In Stock
89
Manufacture
ON Semiconductor
89 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: BZX84C5V6LT1G Category: Zener Diode Tags: 200mW, 5.6V Zener diode, BZX84C5V6LT1G, SOT-23 package.
Description