Home Capacitor CC0402JRX7R9BB681
CF-1/2W-T3.9K
Back to products
CR0603B133KP05
CC0402JRX7R9BB681
680 pF, 50V, X7R, 0402 SMD.
Quantity In Stock
10000
Manufacture
YAGEO
10000 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: CC0402JRX7R9BB681 Category: Capacitor Tags: 0402 SMD., 50V, 680 pF, CC0402JRX7R9BB681, X7R
Description
680 pF, 50V, X7R, 0402 SMD.