Home Capacitor CL21A106KAFN3NE
Back to products
MPZ2012S101A
CL21A106KAFN3NE
10µF, 25V, X5R, 0805, SMD ceramic capacitor.
Quantity In Stock
256
Manufacture
SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
256 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: CL21A106KAFN3NE Category: Capacitor Tags: 0805, 10µF, 25V, CL21A106KAFN3NE, SMD ceramic capacitor., X5R
Description