Home Capacitor CL21B102KBANNNC
41444
Back to products
CL21B102KBANNNC
1000pF, 25V, ceramic capacitor, SMD.
Quantity In Stock
1065
Manufacture
Samsung Electro-Mechanics
1065 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: CL21B102KBANNNC Category: Capacitor Tags: 1000pF, 25V, ceramic capacitor, CL21B102KBANNNC, SMD.
Description