Home Capacitor CL31B224KBFNNNE
MP2-SP10-51M1-TR30
Back to products
OSC525500HIS-75MHZ-3.3R
CL31B224KBFNNNE
0.22µF, 50V, X7R, 1206 SMD package.
Quantity In Stock
1750
Manufacture
SAMSUNG
1750 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: CL31B224KBFNNNE Category: Capacitor Tags: 0.22µF, 1206 SMD package., 50V, CL31B224KBFNNNE, X7R
Description