Home Capacitor EMK325BJ226MD-T
Back to products
LGHK100533NJ-T
EMK325BJ226MD-T
22µF, 6.3V, X5R, 1210, SMD ceramic capacitor.
Quantity In Stock
2000
Manufacture
TAIYO YUDEN
2000 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: EMK325BJ226MD-T Category: Capacitor Tags: 1210, 22µF, 6.3V, EMK325BJ226MD-T, SMD ceramic capacitor., X5R
Description