Home Capacitor GRM1555C1H110GA01D
GRM1885C1H8R0DA01D
Back to products
GRM1555C1H110JA01D
GRM1555C1H110GA01D
Multilayer Ceramic Capacitor, 11pF, 50V, C0G/NP0, 0402.
Quantity In Stock
9974
Manufacture
MURATA
9974 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: GRM1555C1H110GA01D Category: Capacitor Tags: 0402., 11pF, 50V, C0G/NP0, GRM1555C1H110GA01D, multilayer ceramic capacitor
Description