Home Capacitor GRM155R61A474KE150
Back to products
68-0105-20-H
GRM155R61A474KE150
0.47 µF, 10V, X5R, 0402 SMD.
Quantity In Stock
4000
Manufacture
MURATA
4000 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: GRM155R61A474KE150 Category: Capacitor Tags: 0.47 µF, 0402 SMD., 10V, GRM155R61A474KE150, X5R
Description
0.47 µF, 10V, X5R, 0402 SMD.