Home Ceramic Capacitor GRM31CR60J476KE19L
NV-0029-0
Back to products
SM-D-413816GP1
GRM31CR60J476KE19L
47µF, 6.3V, X5R, 1206 ceramic capacitor.
Quantity In Stock
40
Manufacture
MURATA
40 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: GRM31CR60J476KE19L Category: Ceramic Capacitor Tags: 1206 ceramic capacitor., 47µF, 6.3V, GRM31CR60J476KE19L, X5R
Description