Home Capacitor LMK316BJ476ML-T
FCR03-J-T-204
Back to products
AFB0648EH
LMK316BJ476ML-T
47 µF, 6.3V, ceramic.
Quantity In Stock
12
Manufacture
TAIYO YUDEN
12 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: LMK316BJ476ML-T Category: Capacitor Tags: 47 µF, 6.3V, ceramic., LMK316BJ476ML-T
Description
47 µF, 6.3V, ceramic.