Home Diode SMAZ10-13-F
512-ES1D
Back to products
SMAZ10-13-F
10V, 1W, SMA, Zener diode.
Quantity In Stock
201
Manufacture
Diodes Incorporated
201 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: SMAZ10-13-F Category: Diode Tags: 10V, 1W, SMA, SMAZ10-13-F, Zener diode.
Description
10V, 1W, SMA, Zener diode.