Home MOSFET SUD50P08-25L-E3
MAX824REUK+
Back to products
SUD50P08-25L-E3
N-channel MOSFET, 25V, 50A.
Quantity In Stock
1
Manufacture
VISHAY
1 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: SUD50P08-25L-E3 Category: MOSFET Tags: 25V, 50A., N-channel MOSFET, SUD50P08-25L-E3
Description
N-channel MOSFET, 25V, 50A.