Home Capacitor T491A107M004AT
Back to products
RM04FTN1912
T491A107M004AT
100µF, 4V, tantalum, A case.
Quantity In Stock
60
Manufacture
KEMET
60 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: T491A107M004AT Category: Capacitor Tags: 100µF, 4V, A case., T491A107M004AT, tantalum
Description
100µF, 4V, tantalum, A case.