Home Capacitor T491X107K025AT
Back to products
T491X107K025AT
100µF, 25V, tantalum capacitor, SMD.
Quantity In Stock
42
Manufacture
KEMET
42 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: T491X107K025AT Category: Capacitor Tags: 100µF, 25V, SMD., T491X107K025AT, tantalum capacitor
Description