Home Ceramic Capacitor 06035A390JAT2A
Back to products
06035A390JAT2A
39pF, 50V, C0G, 0603 ceramic capacitor.
Quantity In Stock
22760
Manufacture
AVX
22760 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: 06035A390JAT2A Category: Ceramic Capacitor Tags: 0603 ceramic capacitor., 06035A390JAT2A, 39pF, 50V, C0G
Description