Home Inductor 0805CS-390XKBC
0805CS-111XJLC
Back to products
0805CS-390XKBC
Wirewound chip inductor, 390µH, ±5%, 0.14A, 2.0 x 1.25 x 1.25mm.
Quantity In Stock
1966
Manufacture
COILCRAFT
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: 0805CS-390XKBC Category: Inductor Tags: ±5%, 0.14A, 0805CS-390XKBC, 2.0 x 1.25 x 1.25mm., 390µH, Wirewound chip inductor
Description