Home Inductor 0805HQ-20NXJLC
0805CS-390XKBC
Back to products
0805LS-111XGLC
0805HQ-20NXJLC
Wirewound chip inductor, 20nH, ±5%, 0.76A, 2.0 x 1.25 x 1.25mm.
Quantity In Stock
9928
Manufacture
COILCRAFT
9928 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: 0805HQ-20NXJLC Category: Inductor Tags: ±5%, 0.76A, 0805HQ-20NXJLC, 2.0 x 1.25 x 1.25mm., 20nH, Wirewound chip inductor
Description