Home Inductor 1008HQ-18NXGLB
1008CS-472XGLC
Back to products
1008HQ-22NXGLB
1008HQ-18NXGLB
Wirewound chip inductor, 18nH, ±5%, 0.76A, 2.5 x 2.0 x 1.25mm.
Quantity In Stock
44
Manufacture
COILCRAFT
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: 1008HQ-18NXGLB Category: Inductor Tags: ±5%, 0.76A, 1008HQ-18NXGLB, 18nH, 2.5 x 2.0 x 1.25mm., Wirewound chip inductor
Description