Home Inductor 1008HQ-39NXGLB
1008HQ-22NXGLB
Back to products
1008HQ-R10XGLB
1008HQ-39NXGLB
Wirewound chip inductor, 39nH, ±5%, 0.60A, 2.5 x 2.0 x 1.25mm.
Quantity In Stock
500
Add to quote loading
Part No.: 1008HQ-39NXGLB Category: Inductor Tags: ±5%, 0.60A, 1008HQ-39NXGLB, 2.5 x 2.0 x 1.25mm., 39nH, Wirewound chip inductor
Description