Home Inductor 1008HQ-R10XGLB
1008HQ-39NXGLB
Back to products
XAL7030-562MEB
1008HQ-R10XGLB
Wirewound chip inductor, 0.10µH, ±5%, 0.54A, 2.5 x 2.0 x 1.25mm.
Quantity In Stock
200
Add to quote loading
Part No.: 1008HQ-R10XGLB Category: Inductor Tags: ±5%, 0.10µH, 0.54A, 1008HQ-R10XGLB, 2.5 x 2.0 x 1.25mm., Wirewound chip inductor
Description