Home Oscillator ABM8W-12.0000MHZ-8-K1Z-T3
ASFLMB-30.000MHZ-XY-T
Back to products
CTX270DKR-ND
ABM8W-12.0000MHZ-8-K1Z-T3
12MHz crystal oscillator, 5×3.2mm package.
Quantity In Stock
151
Manufacture
ABRACON
151 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: ABM8W-12.0000MHZ-8-K1Z-T3 Category: Oscillator Tags: 12MHz crystal oscillator, 5x3.2mm package., ABM8W-12.0000MHZ-8-K1Z-T3
Description