Home Voltage Regulator ADP150AUJZ-3.3-R7
LTC4151IMS-1#PBF
Back to products
ADP150AUJZ-3.3-R7
3.3V, 150mA, low noise LDO regulator, TSOT-23-5 package.
Quantity In Stock
15
Manufacture
Analog Devices Inc
15 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: ADP150AUJZ-3.3-R7 Category: Voltage Regulator Tags: 150mA, 3.3V, ADP150AUJZ-3.3-R7, low noise LDO regulator, TSOT-23-5 package.