Home Capacitor BFC233860103
Back to products
ECA2AHG3R3
BFC233860103
10nF, 630V film capacitor, used in high-voltage filtering and decoupling applications.
Quantity In Stock
20
Manufacture
20 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: BFC233860103 Category: Capacitor Tags: 10nF, 630V film capacitor, BFC233860103, used in high-voltage filtering and decoupling applications.
Description