Home Zener Diode BZT52C10S-7-F
Back to products
SI3469DV-T1-E3
BZT52C10S-7-F
500mW, 10V, SOD-123 package.
Quantity In Stock
79
Manufacture
DIODES INC
79 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: BZT52C10S-7-F Category: Zener Diode Tags: 10V, 500mW, BZT52C10S-7-F, SOD-123 package.
Description
500mW, 10V, SOD-123 package.