Home Zener Diode BZT52C12S-7-F
Back to products
BZT52C12S-7-F
500mW, 12V, SOD-123 package.
Quantity In Stock
83
Manufacture
DIODES INC
83 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: BZT52C12S-7-F Category: Zener Diode Tags: 12V, 500mW, BZT52C12S-7-F, SOD-123 package.
Description
500mW, 12V, SOD-123 package.