Home Zener Diode BZX84-C36,215
Back to products
BZX84-C36,215
36V, 350mW Zener diode, used for voltage regulation and protection in electronic circuits.
Quantity In Stock
10
Manufacture
10 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: BZX84-C36,215 Category: Zener Diode Tags: 215, 350mW Zener diode, 36V, BZX84-C36, used for voltage regulation and protection in electronic circuits.
Description