Home Capacitor C1005X7S1A225K050BC
Back to products
C1005X7S1A225K050BC
2.2µF, 10V, X7S, 0402, SMD ceramic capacitor.
Quantity In Stock
1677
Manufacture
TDK
1677 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: C1005X7S1A225K050BC Category: Capacitor Tags: 0402, 10V, 2.2µF, C1005X7S1A225K050BC, SMD ceramic capacitor., X7S
Description