Home Capacitor EEU-FC1V101
MC78M12ACDTG
Back to products
M8-1-472-JMX
EEU-FC1V101
100 µF, 35V, aluminum electrolytic capacitor, radial leaded.
Quantity In Stock
370
Manufacture
PANASONIC
370 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: EEU-FC1V101 Category: Capacitor Tags: 100 µF, 35V, aluminum electrolytic capacitor, EEU-FC1V101, radial leaded.
Description