Home Capacitor EMK212BBJ226MG-T
Back to products
EMK212BBJ226MG-T
22 µF, 6.3V, X5R, 0805 SMD.
Quantity In Stock
465
Manufacture
TAIYO YUDEN
465 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: EMK212BBJ226MG-T Category: Capacitor Tags: 0805 SMD., 22 µF, 6.3V, EMK212BBJ226MG-T, X5R
Description
22 µF, 6.3V, X5R, 0805 SMD.