Home Capacitor GRM155R71H104KE14D
LTC2637IMS-HMI103#PBF
Back to products
GRM155R71H104KE14D
0402 size, 100nF, ±10% tolerance, 50V, ceramic capacitor.
Quantity In Stock
7000
Manufacture
MURATA
7000 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: GRM155R71H104KE14D Category: Capacitor Tags: ±10% tolerance, 0402 size, 100nF, 50V, ceramic capacitor., GRM155R71H104KE14D
Description